Misyonumuz

Türkiye genelinde sigorta alanında doğru ve yerinde adımlarla müşteri – sigortacı ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip yönlendiren, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek en üst düzeyde tutan ve sektöründe birinci sırayı zorlayarak bu yönde birincil bir ACENTE olmak.

Vizyonumuz

-Sigortalılarımızın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek onları kendilerine uygun olan poliçelere yönlendirmek.

-Sigortalılarımıza hasar danışmanlığı yapmak ve karşılaştıkları hasarları en kısa zamanda ödeyerek verdiğimiz hizmeti mükemmel kılmak.

-Sigortalımız olsun veya olmasın bize danışan her bireye sigorta konusunda danışmanlık hizmeti vermek.

Aykut Tekin'in Mesajı

Bizleri daha yakından tanımak üzere bulunmuş olduğunuz web sayfamızı ziyaretiniz için size teşekkür ediyorum.

Bilgi çağının henüz başlamadığı yıllarda daktilo ile poliçe yaptığımız süreçlerden bugün Pazar ile rekabette önde olabilmek için ve teknolojik yatırımların önemini bildiğimizden sizlerle kurduğumuz güvene dayalı birlikteliğimizi bizlere ulaşacağınız bu ortam ile de paylaşalım istedik.

Güven yaratan yaklaşımımız, tecrübelerimizden aldığımız güç ve sürekli yenilediğimiz bakış açımızla gelecek yıllarda dürüst, güvenilir bir çizgide, 30 yıldır durmaksızın siz müşterilerimize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. 30 yılı geride bırakmanın gururunu da sizlerle birlikte yaşıyoruz. Tabii ki, kendilerine yardımcı olup, değer katacağımıza inanan ve işlerini bu güvenle bize teslim eden onlarca müşterimize , iş ortaklarımıza ayrı ayrı olmak üzere, bizim bugünlere ulaşmamıza sağladıkları destek için teşekkürlerimi sunuyorum.

Güven, adalet, sevgi ve saygı temelli anlayış doğrultusunda, iyi niyetli birlikten doğacak bir güçle, başaramayacağız hiçbir şey olmadığına inanıyorum. Daha güçlü ve daha mutlu yarınlar, kısaca daha güzel bir dünya için, birlikte hiç durmadan çalışmaya ve üretmeye, sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Güven yaratan yaklaşımımız.

Fark yaratan güven ayrıcalığı ile buluşmak dileğiyle...

E-Bültene Kayıt Olun